Newsletter
Přihlašte se k odběru newsletteru od theBalm

theBalm DownBoy - Tvářenka a stíny v jednom

Výrobce: theBalm
Kód produktu: DB
Skladová dostupnost: Na skladě
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Cena: 499 Kč
Cena bez daně: 412 Kč

Tvářenka a oční stíny v jednom

Tato jemně růžová tvářenka a stíny v jednom dodá vašim tvářím přesně takové množství barvy, že se za Vámi budou všichni muži otáčet! DownBoy je vyroben z jemného pudru a zajistí tak rovnoměrný a hladký výsledek. Světlo odrážející částečky vykouzlí auru elegance bez viditelných odlesků nebo třpytu. Až od sebe budete muset muže odhánět – můžete za to vinit tuto tvářenku!

Bez parabenů, netestováno na zvířatech.

Jak nanášet:

S pomocí štětce, poprašte podél lícních kostí.

Hmotnost: 9.9g

na 20.10.2015
8 recenzí
Opět skvělý výrobek. Krásná barva, výborná pigmentace i výdrž. Takže mě láká vyzkoušet i další produkty :-)
na 16.04.2015
8 recenzí
Velmi pěkný kousek od značky theBalm! Skvělá pigmentace - stačí velmi málo pro přirozený vzhled. Mám velmi světlou pleť a tvářenka vypadá božsky. Výdrž famózní = celý den se nehne. Doporučuji!
na 12.10.2014
8 recenzí
Tvářenku jsem si vybrala na základě recenzí, a rozhodně jsem neudělala chybu. Balení je překrásné, tvářenka samotná je skvěle pigmentovaná. Jsem spíš středního věku se světlou pletí a tento odstín je ke mně velmi lichotivý. Vypadá přirozeně a dlouho vydrží.
na 19.05.2014
8 recenzí
Další skvělá tvarenka od TheBalm - ta barva je úžasná ač mě zpočátku trochu děsila, ale na tváři je tak rozkosna. Dlouho vydrží a opravdu stačí jen trochu klepnout štětcem. Balení je jako u dalších výrobků proste něco úžasného.
na 22.11.2013
8 recenzí
K jemnému, přirozenému výsledku stačí dvakrát, třikrát lehce poťupkat po povrchu tvářenky. Samotná výdrž pak opravdu stojí za to, protože barva se i po celém dni téměř nehne. Mimo krásného zevnějšku musím pochválit i kvalitu, bytelnost, šikovné magnetové uzavírání a menší zrcátko uvnitř.

Napsat recenzi


Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:
Top